Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

List do mnie w 2022 roku.

Cześć Kamilko!
Twoje życie tak szybko się zmienia, że pewnie sama jesteś zdziwiona. Ja z przeszłości, piszę do Ciebie z kanapy, znudzona i rozleniwiona przez pandemię, która uniemożliwia pracę. Ale nie jest tak źle, bo musisz przyznać, że po ostatnich latach intensywnej pracy i zarabianiu kasy, taki odpoczynek mi się należy. Mimo to mam wyrzuty sumienia i zadręczam się nieróbstwem, znasz mnie. Dla samej siebie jestem największym krytykiem, to trochę męczące ale jednak pomaga iść do przodu.

Kurde, nawet w tym roku 2020/2021 coś mi się udało, znalazłam spokojną przystań w szalonych czasach i nie musze martwić się o byt. Udało mi się to dzięki, podjęciu paru dobrych, ale też ryzykownych decyzji. Dlatego niech ryzyko będzie wyzwaniem a nie blokadą. Nie ma się czego bać, zawsze spadasz na cztery łapy wariatko. Nie zapominaj, żeby czasami podziękować dziadkowi za to, że nauczył cię oszczędności i wyznaczania priorytetów. W końcu jesteś tym ” żydkiem” w rodzinie. Dasz sobie radę, przecież zawsze dajesz. Muszę gdzieś wpleść gadkę motywacyjną jakbyś tego potrzebowała…

Powiem Ci, że jestem teraz też cholernie szczęśliwa. Myślałam, że zamknięcie z Tadkiem zakończy się jakąś katastrofą. Fakt, zawsze spędzaliśmy dużo czasu razem, ale teraz to już 24/7 a dogadujemy się jeszcze lepiej. Pamiętaj o tym jak bardzo go kochasz i jaki słodki potrafi być, następnym razem gdy pomyślisz o pocięciu go widelcem. Jest twoim najlepszym przyjacielem! W tym roku pyknie wam już 6 lat. Prawie jak rodzeństwo nie?

Staraj się nadal oddzielać fikcję od rzeczywistości tak jak robisz to teraz. Niech ogrom informacji w Internecie nie sprawi iż zwątpisz w naukę i staniesz się foliarą. Teraz będzie bardzo ważne więc się skup!
Nie wchodź w dyskusje o szczepieniach, wirusie, religii, feminizmie, macierzyństwie, moralności, aborcji. Przypomnij sobie jakie to bezsensowne i zmierzające donikąd. Nie zmienisz czyiś poglądów tak jak ktoś nie jest w stanie zmienić twoich.

ALE ZAWSZE, POWTARZAM ZAWSZE! WALCZ O SWOJE PRAWA!

Jeżeli wahasz się kochana co zrobić z przyszłością, nie martw się, nie tylko ty tak masz. Kieruj się tym co dotychczas. Niech twoim wyznacznikiem szczęścia nie będzie bogactwo a spokój, przecież dążysz do tego od zawsze. Rób tak żeby każdy dzień był wesoły i przepełniony miłością do osób, które Cię otaczają i oczywiście na to zasługują. Wisz, że ufasz za bardzo, bo wydaje Ci się, że każdy jest dobry i uprzejmy jak ty, więc przypomnienie. SĄ TEŻ ŹLI LUDZIE NA ŚWIECIE, miej to na uwadze.

Mam ogromną nadzieję, że projekt który zaczęłam w styczniu jest nadal kontynuowany i jarasz się już tym co stworzyłaś. Jeżeli coś Cię blokuje przypomnij sobie jak ciężko było w niektórych momentach gdy miałaś pustkę w głowie, a jednak wyobraźnia ruszyła dalej. Jesteś zawzięta i to w tobie lubię. Nie jakieś lelum polelum, ale jak coś mówisz to tak robisz, nie każ mi zmieniać zdania!

Na dole masz gifa ze swoim pryszczatym czołem, żebyś nie myślała, że jesteś najpiękniejsza. hihi

Kocham Cię i jesteś dla mnie najważniejsza.
Twoja Kamilka.

Paszti

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: