Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

4 blogowe postanowienia na rok 2021.

09.01.2021 minęły 2 lata od kiedy prowadzę swojego bloga. Mimo iż jest do dla mnie tylko rozrywka, postanowiłam w tym roku bardziej się postarać. Zaczęłam interesować się istotą prowadzenia bloga i obserwować innych blogerów. Pozwoliło mi to zauważyć parę błędów, które notorycznie popełniałam i wprowadzić pewnie zmiany w życie. Dlatego mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż poprzednie a was będzie więcej niż w ostatnich latach. Powiem szczerze, że prowadzenie bloga przez okres 2 lat jest dla mnie osiągnięciem. Próbowaliście kiedyś prowadzić bloga? Nie jest to wcale takie łatwe. Pomijając już fakt obnażania samego siebie i narażenia się na przykre komentarze czy plotki na swój temat. A Ja moi drodzy, staram się nie kreować swojego wizerunku, tylko pokazuję się wam taką jaką jestem. Pomaga mi w tym fakt totalnej ignorancji na opinie obcych ludzi na mój temat. Żyje i piszę mi się tak o wiele łatwiej. Spróbujcie. Chciałabym rozpisać się jak szalona ale wtedy złamałabym już jedno z moich nowych postanowień, zaczynamy!

  1. Dodawanie krótszych wpisów. Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że niektóre moje wpisy mogłabym spokojnie podzielić na 3 posty. Sama nie lubię mega obszernych tekstów, więc nie rozumiem czemu często takie tworzyłam. Postaram się żeby były bardziej zwarte i przepełnione wartościową treścią.
    3. Poprawa wyglądu bloga. Niestety teraz gołym okiem widać, że nie jestem jakoś biegła w typowo technicznych sprawach. Nie przywiązywałam też do nich większej wagi. Wprowadziłam pewnie zmiany, które były według mnie ok i na tym się skończyło. W tym roku sprawię, że mój blog będzie bardziej profesjonalny. Dopiero zaczynam ogarniać pewne rzeczy, ale nie poddaje się a to jest najważniejsze.
2. Minimum 3 posty miesięcznie. Mam ogromną nadzieję, że uda mi się to zrealizować. Do tej pory dodawałam 6 postów rocznie, co nie wygląda za dobrze. Mogę to jedynie zrzucić na życie w ciągłym biegu i zmienianiu miejsca pobytu. Moje życie teraz się uspokoiło, co pozwoli mi na częstsze pisanie.
4. Stworzenie oryginalnych obrazków, które będą kojarzyć się z moim blogiem. Do tego będzie mi potrzebna jakaś zdolna osóbka. Chciałabym nawiązać dłuższą współpracę, więc jeżeli znacie kogoś zajmującego się tworzeniem obrazków, dajcie mi jakoś znać.

Czuję, że ten rok będzie wyjątkowy a mi uda się zrealizować chociaż część planów. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że wy również macie dużo energii. Pamiętajcie żeby się nigdy nie poddawać i piąć się powoli w górę ze wszystkim, najważniejsza jest systematyczność!
Pozdrawiam, Kamilka ❤

Grafiki:
Pixabay License Darmowy do użytku komercyjnego
Nie wymaga przypisania

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: