Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Anonimowa ankieta dotycząca koronawirusa.

Drodzy czytelnicy zadałam chyba wszystkie intrygujące mnie pytania. Dziękuję wam wszystkim za udzielone odpowiedzi. W tych ciężkich czasach smuci mnie najbardziej podział w społeczeństwie, ale tak chyba musi być. Nie będziemy zgadzać się ze wszystkim, bo jesteśmy różni. Każdy z nas ma inne doświadczenia i otacza się innymi ludźmi. Chciałabym zwrócić tylko uwagę na to jakie informacje zostają nam przekazane i po co. Czy aby nie my sami wymyślamy tezę, a następnie szukamy jej potwierdzenia? Zastanówmy się jakie frazy wpisujemy w google czy YT. Niech interesują nas fakty, a nie spekulacje. Każdy lubi kontrowersyjne filmiki z wykrzyknikami, uwierzcie mi, najbardziej lubią je ich twórcy, bo mogą zarobić. Czerpią korzyści z ludzkiego niepokoju, strachu i niepewności. Czegoś takiego nigdy nie będę popierać a nawet mogę śmiało powiedzieć, że tym gardzę. UWAGA! Do wszystkich spiskowców, mam dla was coś mocnego. Co jeżeli wszystkie materiały antyszczepionkowców mają doprowadzić do zmniejszenia ilości ludzi na ziemi? Może to jest ich cel? Tak was przestraszyć, że już nigdy się nie zaszczepicie, nawet jeżeli zaatakuje nas jakiś mega niebezpieczny wirus. Co wy na to? Bo przecież najpierw Gates chciał nas wybić, teraz banki chcą na nas zarobić? Wiecznie te teorie ewoluują. Kurde szkoda że nie jestem jakimś randomowym Youtuberem żeby mnie ktoś posłuchał ehh.

Wrzucam filmik pana Patryka, który jest absolwentem Akademii Medycznej, na kierunku analityki medycznej (medycyna laboratoryjna), diagnostyka laboratoryjna. Pracuje w zakładzie patomorfologii i cytologii klinicznej. Zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in.: nagrodę Rektora AM oraz prezesa KIDL za osiągnięcia w nauce. Prowadzi kanał na YT „Pod mikroskopem”. Ma bardzo dużo mądrych filmów. Wydawało mi się, że tego pana zna każdy, ale jednak nie, więc zachęcam. Oczywiście w tych czasach wszyscy są mądrzejsi od ludzi po studiach z doświadczeniem laboratoryjnym, bo teraz wystarczy przeczytać w Internecie i pyk każdy jest geniuszem. Niestety nie sądzę….
P.s. Zachęcam do przedstawienia swojego zdania na temat pandami w komentarzach, ale proszę w postaci faktów i z kulturą.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w roku 2021, żeby był lepszy i normalniejszy niż poprzedni!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: